Lípa je prvním podzimním katem Kašavy

Region - III. třída: Tečovice B rozhodly o svém vítězství až v nastavení IV. třída: Béčko Štípy rozprášilo rezervu Veselé šesti brankami

8.10.2008 12:20 Zlínský deník / Fotbal

Brankář Lípy Petr Křižka vstřelil gól Fryštáku

Zlínsko – Fotbalové výsledky jako 8:1, nebo 7:4? Nic neobvyklého. Vítejte v soutěžích střelcům zaslíbených – III. třídě Okresního fotbalového svazu Zlín. O uplynulém víkendu se opět s vysokými výsledky roztrhl pytel.

31.8.2011 17:17 Zlínský deník / Fotbal

Lípa všem ujela o parník. Vyhne se ledovci?

Zlínsko – Nečekaný vládce III. třídy skupiny A drží pevně v rukou klíč od postupu do zlínského okresního přeboru. Podzimním půlmistrem se totiž stali fotbalisté Lípy, kteří druhým Pohořelicím ujeli doslova o parník.

16.11.2011 18:07 Zlínský deník / Fotbal

III. fotbalová třída: Vládci nezaváhali a potvrdili svou suverenitu

Zlínsko – Vládci nezaváhali. Lídr III. třídy skupiny A Lípa si poradil s předposlední rezervou Lukova a udržel si osmibodový náskok na druhé Pohořelice. V béčku neztratila ani první Nevšová, která porazila zálohu Luhačovic a udržela si luxusní 13bodový náskok.

18.4.2012 12:32 Zlínský deník / Fotbal

III. třída: vedoucí tým skupiny A z Lípy doma udolal Březovou

Region – Minulý víkend kanonýr Nevšové Václav Tomšů šesti góly bombardoval Nedašovu Lhotu, nyní další nálože odjistil v zápase III. třídy skupiny B proti beznadějně poslední Smolině. Ta přitom dlouho držela naděje na první senzační body. Třikrát v zápase vedla, přesto jí lídr a již jistý postupující do okresního přeboru nadělil sedmičku, pod pěti trefami zanechal autogram právě nevšovský střelec.

23.5.2012 16:40 Zlínský deník / Fotbal

III. třída: v Lípě a Nevšové propukly postupové oslavy

Region – Přepište dějiny, hlásají v Lípě, která od neděle slaví historický postup z III. třídy skupiny A do okresního přeboru. Po výhře s Komárovem a klopýtnutí Pohořelic mohou stále stříkat šampaňským.

6.6.2012 11:04 Zlínský deník / Fotbal

Postupující fotbalisté Lípy shání posily pro přebor

Region – Fotbalisté Lípyse postarali o historický úspěch. Ve skupině A III. třídy OFS Zlín si dokázali pohlídat slibný podzimní náskok a na konci sezony mohli slavit postup do okresního přeboru. Ten se v Lípě ještě nehrál.

27.6.2012 22:49 Zlínský deník / Fotbal

OP: Návojná otáčela v Lípě. Újezd obral Nevšovou

Region – Louky si výhrou v Kašavě řekly o další účast v záchranářských bojích okresního fotbalového přeboru. V čele soutěže se naopak po 12. kole nic výrazného nezměnilo. Svou dominantní pozici jistil vysokou výhrou ve Vysokém Poli vedoucí Tlumačov.

28.10.2013 21:48 Zlínský deník / Fotbal

Zlínský deník 9.10.2012